Codehat Tworzymy oprogramowanie dla firm

Codehat to spółka technologiczna specjalizująca się w tworzeniu oprogramowania dla firm oraz dostarczaniu innowacyjnych dedykowanych aplikacji zgodnie z oczekiwaniami Klienta. Długoletnie doświadczenie (4 lata na rynku IT, pod marką Codehat od 2016 r.) pozwoliło nam uczestniczyć w realizacji rozwiązań dla szerokiego spektrum Klientów.

Podstawową wartością naszych realizacji jest zadowolenie Klienta oraz szybka reakcja na zmieniające się potrzeby.

Dbamy o sprawną komunikację oraz efektywne i zrozumiałe prowadzenie projektu. Niezależnie czy zamawiającym program jest dojrzała informatycznie organizacja czyfirma która pierwszy raz ma styczność z procesem programowania apliacji gwarantujemy przyjemną i rzetelną współpracę.


Codehat wychodzi naprzeciw wymaganiom rynkowym (tworzenie profesjonalnego oprogramowania dla firm) z powodzeniem dostarczając następujące produkty oraz usługi:

  • dedykowane aplikacje internetowe (php)
  • programy na zamówienie
  • outsourcing programistów php
  • konsulting IT
  • projektowanie aplikacji wspierających procesy biznesowe

Dostarczane przez nas aplikacje dedykowane opieramy przede wszystkim o technologię php. W celu zapewnienia przekrojowości naszej oferty w procesie tworzenia oprogramowania dla firm wykorzystujemy narzędzia, produkty oraz komponenty komercyjne dostarczane przez potentatów rynku IT o ugruntowanej pozycji (np. Oracle, IBM) oraz nowatorskie i darmowe technologie. Naszym głównym celem jest osiągnięcie pozycji najlepszej firmy informatycznej spełniającej najtrudniejsze wymagania naszych Klientów.

Serdecznie zapraszamy do złożenia zapytania ofertowego z wykorzystaniem formularza kontaktowego lub pisząc bezpośrednio na adres [email protected]

Liczymy na owocną współpracę
Zespół Codehat